Demo – Rent A Car 2 Teması

GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

Günlük araç kiralama minimum 24 (saat) süreyi kapsayan kısa kiralamadır. Genellikle günlük işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar. Kısa ve gündelik işleriniz için araç ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

Günlük Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Günlük araç kiralama işleminizi gerçekleştirmek için önceden bir rezervasyon oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz rezervasyon saatine göre alış lokasyonunda sizlerden istenilen belgeleri firmaya sunup, ödemesini gerçekleştirerek kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Günlük araç kiralama yapmak için Ehliyetiniz, Kimliğiniz ve Adınıza Kayıtlı Kredi kartınızın yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Günlük Araç Kiralama İçin İstenilen Belgeler Nelerdir?
Günlük araç kiralamak için sizlerden istenilen belgeler kiralama bireysel olarak gerçekleşecek ise,

  • T.C. Kimlik Kartınız
  • Ehliyetiniz
  • Adınıza Kayıtlı Kredi Kartı (Provizyon İşlemi)
  • KKB Raporu (Findeks)

Günlük Araç Kiralamanın Avantajları
Günlük araç kiralamak günümüzde kısa süreli araç ihtiyaçlarımızı karşılamamıza olanak sağlar. Günlük planlarımız ve seyahatlerimiz için vazgeçilmez bir hizmet durumuna gelmiştir. İşlerimiz de ve seyahatlerimizde hızlı aksiyon alarak randevularınızı veya planlarınızı geciktirmeden gerçekleştirmemizde büyük bir payı vardır. Günlük araç kiralayarak, bir takım yüksek maliyetli giderlerinizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

Günlük Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?
Günlük araç kiralaması yaparken dikkat etmeniz gereken belirli unsurlar vardır bunlardan birkaçı sizler için aşağıda sunulmuştur,

  • Kiralama yapacağınız aracın seyahatiniz süresince kaç kişilik olacağına, bagaj hacminin yeterliliği ve yakıt tüketimi gibi unsurlarının taleplerinizi karşılayabileceğinden emin olun.
  • Kiralama yapacağınız aracın sigorta ve kasko unsurlarının neleri kapsadığı hakkında detaylı bilgileri edinin gerekirse kendinizi riske atmadan ek hizmet paketlerinden yararlanın.
  • Kiralama sözleşmenizi inceleyebilir, merak ettiğiniz tüm soruları detayları ile birlikte firmanıza iletebilirsiniz.
  • Araç teslim tutanağında araçta bulunan tüm hasarları tespit ederek tutanağa işlenmesini sağlamak ve gerekiyorsa aracı fotoğraflamak.
  • Araç teslim alınırken yakıt miktarını kontrol edebilir, gerekli gördüğünüz taktirde fotoğrafını çekebilirsiniz.
Müşteri Temsilcisi Adı
Müşteri Temsilcisi Adı

WhatsApp Mesaj

Konuşmayı Başlat