Demo – Rent A Car 2 Teması

TRANSFER HİZMETLERİ

TRANSFER HİZMETLERİ

FİRMA ADINIZ, Havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerinizi 24 saat boyunca sizlere deneyimli, güvenilir ve profesyonel olarak sağlamaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde tercih edebileceğiniz transfer seçenekleri ve detaylı alternatifleri sizlerin tercihinize sunulmaktadır.

Transfer Hizmetinin Avantajları
Seyahat ettiğiniz şehirlerin, bölgesel ve dönemsel trafik yoğunlukları, yerel etkinlikler ve kutlamalar gibi seyahat planınıza dahil etmediğiniz nedenler yüzünden sorun yaşamayı elbette istemezsiniz. Transfer hizmeti kullanmak sizleri bu olumsuz olasılıklardan koruyacaktır.

Transfer hizmeti alarak zamanınızı daha verimli kullanabilir, herhangi bir gecikme ve aksaklık yaşamadan ulaşmak istediğiniz yere güvenle ulaşabilirsiniz.

Transfer Hizmeti Nasıl Uygulanır?
Rötar sizi korkutmasın güvendesiniz. Operasyon birimi uçuşunuzu siz iniş gerçekleştirene kadar uçuş kodu üzerinden takip eder ve siz değerli misafirlerimizi tam zamanında karşılarlar. Bu sayede rötar vb sebeplerden ötürü hizmetinizin aksayacağı endişesini yaşamazsınız.

FİRMA ADINIZ Transfer Hizmeti
TÜRSAB üyesi acentemiz, yasalarca zorunlu olan D2 belgeli ve V.I.P standartlarına sahip araçları ve işinde uzman, yetkin personeli ile Transfer hizmetinizi güvenle, maximum konfor ile sağlamaktadır.

Yukarıda da belirtildiği gibi yasalar gereği, Transfer hizmetini sadece TÜRSAB üyeleri D2 belgesi ve standartlarına sahip araçlar ile gerçekleştirebilir. Tercihinizi yaparken bu hususlara dikkat etmeniz ve FİRMA ADINIZ gibi Uluslararası nitelikte hizmet kurumları tercih etmenizi öneririz.

Takım elbiseli, tecrübeli ve profesyonel şoförlerimiz gerek sizi, gerekse misafirlerinizi havalimanlarında, otellerde ya da vereceğiniz adreslerde karşılayarak, programınıza uygun olarak gidilecek olan yerlere rahat ve güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Aşağıda bulunan form aracılığı ile iletişim bilgilerinizi bırakarak transfer hizmetinden kolayca yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Adı
Müşteri Temsilcisi Adı

WhatsApp Mesaj

Konuşmayı Başlat